  • Mfr # TFP001HB15X029OB
  • Zoro # G604470015
Width
15"
Color
Starless Night Blue
Single Panel Herringbone Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HB15X029OB
Width
15"
Height
29"