  • Mfr # TFP001HB18X026OB
  • Zoro # G604466902
Width
18"
Color
Starless Night Blue
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HB18X026OB
Width
18"
Height
26"