  • Mfr # TFP001HB18X041OB
  • Zoro # G004464539
Width
18"
Color
Starless Night Blue
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HB18X041OB
Width
18"
Height
41"