  • Mfr # TFP001HB18X056OB
  • Zoro # G004473579
Width
18"
Color
Starless Night Blue
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HB18X056OB
Width
18"
Height
56"