  • Mfr # TFP001HB18X053OB
  • Zoro # G804471904
Width
18"
Color
Starless Night Blue
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HB18X053OB
Width
18"
Height
53"