  • Mfr # TFP001HB18X080OB
  • Zoro # G604464601
Width
18"
Color
Starless Night Blue
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HB18X080OB
Width
18"
Height
80"