  • Mfr # TFP001HB18X030OB
  • Zoro # G704469506
Width
18"
Color
Starless Night Blue
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HB18X030OB
Width
18"
Height
30"