  • Mfr # SHUFPL12X62RWPR
  • Zoro # G104434791
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Primed Tan
Material
Faux Wood
Finish
Riverwood
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SHUFPL12X62RWPR
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
62"