  • Mfr # SHUFPL18X64RWPR
  • Zoro # G204436183
Width
18"
Finish
Riverwood
Shutter Top Shape
Elliptical Top
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SHUFPL18X64RWPR
Width
18"
Height
64"