  • Mfr # SHUFPL18X74RWPR
  • Zoro # G804437221
Width
18"
Finish
Riverwood
Shutter Type
Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SHUFPL18X74RWPR
Width
18"
Height
74"