  • Mfr # SHUFPL15X36RSPR
  • Zoro # G604438770
Width
15"
Finish
Rough Sawn
Series
Faux Wood
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SHUFPL15X36RSPR
Width
15"
Height
36"