  • Mfr # SHUFPL15X40RSPR
  • Zoro # G704427315
Width
15"
Finish
Rough Sawn
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SHUFPL15X40RSPR
Width
15"
Height
40"