  • Mfr # SHUFPL15X90RSPR
  • Zoro # G704432227
Width
15"
Finish
Rough Sawn
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SHUFPL15X90RSPR
Width
15"
Height
90"