  • Mfr # SHUBJS22X68SDPR
  • Zoro # G904434779
Width
22"
Finish
Sandblasted
Series
Faux Wood
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SHUBJS22X68SDPR
Width
22"
Height
68"