  • Mfr # SHUBJS11X24RSPR
  • Zoro # G204428966
Width
11"
Finish
Rough Sawn
Series
Faux Wood
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SHUBJS11X24RSPR
Width
11"
Height
24"