  • Mfr # SHUBJS11X56RSPR
  • Zoro # G204431904
Width
11"
Finish
Rough Sawn
Shutter Design
2 Board Joined
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SHUBJS11X56RSPR
Width
11"
Height
56"