  • Mfr # SHUFPL18X50SDPR
  • Zoro # G904434755
Width
18"
Finish
Sandblasted
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SHUFPL18X50SDPR
Width
18"
Height
50"