  • Mfr # SHUFPL18X58SDPR
  • Zoro # G204435445
Width
18"
Finish
Sandblasted
Shutter Top Shape
Elliptical Top
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SHUFPL18X58SDPR
Width
18"
Height
58"