  • Mfr # SHUFPL18X80SDPR
  • Zoro # G404437423
Width
18"
Finish
Sandblasted
Shutter Type
Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SHUFPL18X80SDPR
Width
18"
Height
80"