  • Mfr # PEDPS082X215SGF03
  • Zoro # G004703393
/ea
Get a 10% off coupon
MFR #
PEDPS082X215SGF03
Description
  • Dimensions: 82" Bottom Width, 1" Bottom Projection, 85" Overall Width