  • Mfr # PEDPS082X215SGF04
  • Zoro # G904703455
/ea
See details
Get a 10% off coupon
MFR #
PEDPS082X215SGF04
Description
  • Dimensions: 82" Bottom Width, 1" Bottom Projection, 85" Overall Width