  • Mfr # PEDPS034X095SGF01
  • Zoro # G004702600
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
PEDPS034X095SGF01
Size (Width x Height)
34"W x 9-1/2"H
Description
  • Dimensions: 34" Bottom Width, 1" Bottom Projection, 37" Overall Width