  • Mfr # TFP001LV14X042UN
  • Zoro # G904483883
Width
14"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001LV14X042UN
Width
14"
Height
42"