  • Mfr # TFP001BG12X055AN
  • Zoro # G904439101
Width
12"
Color
Antigua
Material
PVC
Shutter Design
Bungalow
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG12X055AN
Width
12"
Height
55"