  • Mfr # TFP001BG12X058AN
  • Zoro # G804441341
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Antigua
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Bungalow
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001BG12X058AN
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
58"