  • Mfr # TFP001BG15X032BL
  • Zoro # G704448075
Width
15"
Color
Black
True Fit
Shutter Design
Bungalow
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG15X032BL
Width
15"
Height
32"