  • Mfr # TFP001BG12X045ST
  • Zoro # G004444999
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Hailstorm Gray
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Bungalow
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001BG12X045ST
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
45"