  • Mfr # TFP001BG12X049ST
  • Zoro # G604448151
Width
12"
Color
Hailstorm Gray
True Fit
Shutter Design
Bungalow
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG12X049ST
Width
12"
Height
49"