  • Mfr # TFP001BG15X026MG
  • Zoro # G904444174
Width
15"
Color
Moss Green
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001BG15X026MG
Width
15"
Height
26"