  • Mfr # TFP001BG12X076NT
  • Zoro # G404440577
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Natural Twine
Material
PVC
Shutter Design
Bungalow
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001BG12X076NT
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
76"