  • Mfr # TFP001BG12X027SB
  • Zoro # G104446015
Width
12"
Color
Peaceful Blue
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG12X027SB
Width
12"
Height
27"