  • Mfr # TFP001BG12X053SB
  • Zoro # G904450847
Width
12"
Color
Peaceful Blue
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG12X053SB
Width
12"
Height
53"