  • Mfr # TFP001BG15X039SB
  • Zoro # G204440708
Width
15"
Color
Peaceful Blue
Material
PVC
Shutter Design
Bungalow
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG15X039SB
Width
15"
Height
39"