  • Mfr # TFP001BG12X025TB
  • Zoro # G604445167
Width
12"
Color
Raisin Brown
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Bungalow
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001BG12X025TB
Width
12"
Height
25"