  • Mfr # TFP001BG12X033TB
  • Zoro # G204450356
Width
12"
Color
Raisin Brown
Material
PVC
Shutter Design
Bungalow
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG12X033TB
Width
12"
Height
33"