  • Mfr # TFP001BG12X030TB
  • Zoro # G304448468
Width
12"
Color
Raisin Brown
Fixed Mount
Shutter Design
Bungalow
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG12X030TB
Width
12"
Height
30"