  • Mfr # TFP001BG12X047TB
  • Zoro # G604446904
Width
12"
Color
Raisin Brown
Material
PVC
Shutter Design
Bungalow
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001BG12X047TB
Width
12"
Height
47"