  • Mfr # TFP001BG18X049TB
  • Zoro # G204445734
Width
18"
Color
Raisin Brown
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG18X049TB
Width
18"
Height
49"