  • Mfr # TFP001BG18X050TB
  • Zoro # G504447049
Width
18"
Color
Raisin Brown
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001BG18X050TB
Width
18"
Height
50"