  • Mfr # TFP001BG15X040SG
  • Zoro # G704441236
Width
15"
Color
Seaglass
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Bungalow
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001BG15X040SG
Width
15"
Height
40"