  • Mfr # TFP001BG12X036HB
  • Zoro # G704439752
Width
12"
Color
Sojourn Blue
Material
PVC
Shutter Design
Bungalow
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG12X036HB
Width
12"
Height
36"