  • Mfr # TFP001BG12X070HB
  • Zoro # G104448866
Width
12"
Color
Sojourn Blue
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Bungalow
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001BG12X070HB
Width
12"
Height
70"