  • Mfr # TFP001BG12X038HB
  • Zoro # G004440519
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Sojourn Blue
Material
PVC
Shutter Design
Bungalow
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001BG12X038HB
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
38"