  • Mfr # TFP001BG15X072HB
  • Zoro # G404449716
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15"
Color
Sojourn Blue
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Bungalow
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001BG15X072HB
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
15"
Height
72"