  • Mfr # TFP001BG15X055UN
  • Zoro # G404450989
Width
15"
Color
Unfinished
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Bungalow
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001BG15X055UN
Width
15"
Height
55"