  • Mfr # TFP001BG12X047WR
  • Zoro # G904447298
Width
12"
Color
Wine Red
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG12X047WR
Width
12"
Height
47"