  • Mfr # TFP001BG18X056WR
  • Zoro # G204450745
Width
18"
Color
Wine Red
Material
PVC
Shutter Design
Bungalow
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG18X056WR
Width
18"
Height
56"