  • Mfr # TFP001BG18X073WR
  • Zoro # G804449620
Width
18"
Color
Wine Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Bungalow
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001BG18X073WR
Width
18"
Height
73"