  • Mfr # TFP001CP12X038BT
  • Zoro # G704450221
Width
12"
Color
Burnt Toffee
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CP12X038BT
Width
12"
Height
38"