  • Mfr # TFP001CP12X075BT
  • Zoro # G504460727
Width
12"
Color
Burnt Toffee
Material
PVC
Shutter Design
Cedar Park
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP12X075BT
Width
12"
Height
75"